Zoznamka pre seniorov

S vyšším vekom sa zvyšuje riziko straty blízkych z rôznych dôvodov. Keď vás stretne rozchod z partnerom po mnoho rokoch, je ťažké opäť začať nadväzovať nové vzťahy. Preto mnohí ľudia zostávajú osamelí, hoci majú stále veľa energie stretávať sa s milými ľuďmi svojho veku. Zoznamka pre seniorov je dnes rýchly a moderný spôsob ako sa zoznámiť s ľuďmi aj v pokročilom veku.

  • Online zoznamka je skvelá príležitosť ako si nájsť partnerku i pokročilom veku
  • Byť osamelý nie je vhodné pre naše telo a zmysel
  • Online zoznámenie je bezpečný spôsob stretávania

Osamelosť v starobe

V západnom svete sa predlžuje aktívny vek obyvateľov a rastúci podiel seniorov sa za posledné polstoročie razantne predĺžil. Mnoho ľudí vedie aktívny život, užíva si slobodu a zaslúženého dôchodku. Mnohí ľudia však chcú tráviť voľný čas v spoločnosti partnera a delia sa s ním o svoje zážitky.

Strach zo samoty je v nás hlboko zakorenený. Väčšina z nás sa niekedy v živote cíti osamelá, a preto si uvedomuje negatívne vedľajšie účinky. Hľadáme pocit spolupatričnosti, hľadáme skupinu ľudí, kam chceme patriť a nachádzame ju napríklad v práci, v škole alebo pri stretnutí u našich koníčkov. V týchto skupinách je pomerne jednoduché spoznať nových ľudí. Väčšina vzťahov sa zrodila v minulosti, napríklad na pracovisku alebo na univerzite.

Straty týchto sociálnych skupín a priateľov v starobe môžu viesť k pocitu osamelosti. Zosnulý partner často zanecháva vnútornú prázdnotu. Riešenie problému osamelosti je zrejmé a znie zjavne:

Nadväzovanie nových kontaktov nie je v seniorskom veku vždy jednoduché. Online randenie môže byť v tomto ohľade veľkou pomocou. A keď sa zoznámite s novými ľuďmi, samozrejme sa zvýši šanca, že medzi nimi bude ten pravý.

Online zoznamka pre seniorov – vaša veľká príležitosť?

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia sa ľudia vo veku nad 50 rokov tiež stále viac zaujímajú o internet. Internet je tu s nami už takmer 30 rokov a posledný rok s Covidom nám ukázal akú pomoc ná. internet dáva. Stále viac ľudí v pokročilom veku sa zaoberá technológiami, učí sa ich používať a začleňujú používanie internetu do svojho každodenného života. Spojenie s rodinou a vlastne celý svetom je dnes možné pohodlne z domu. Základné zábrany voči internetu sa rozpúšťajú a sú uznávané výhody jeho vhodného použitia. Ak vám chýba blízkej osoby na komunikáciu a bojom s osamelosťou, ponúka internet mocný nástroj na boj proti nemu: zoznamovacie weby.

Zoznamka ZreláLáska.sk

Slovenská populárny zoznamka pre ľudí v zrelom veku sa volá ZrelaLaska.sk. Ak sa rozhodnete vydať sa do vôd online zoznamovania, je tento portál úplne vhodný. Jednoduchou registráciu vykonáte zadaním emailovej adresy a potvrdením linku. Bezplatné vyskúšanie vám potom prezradí, či je v množné si na tomto portáli nájsť partnera či partnerku s ktorými bude príjemné tráviť váš čas. Neváhajte a vyskúšajte. Zaregistrovať sa môžete práve tu: