Erotickekontakty

Bodové ohodnocení seznamky
Obslužnost:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Počet registrovaných žen:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Kvalita profilů:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkový dojem z portálu:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
TOTAL SCORE:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Average score from all categories.

Všeobecne:

ErotickeKontakty.com je moderná zoznamka, kde nájdete partnera alebo partnerku, ktorí hľadajú skôr sex na jednu noc či nejaký úlet, než partnera s ktorým by chceli prežiť zvyšok života.

Zhrnutie:

Sex zoznamka ErotickeKontakty je zoznamka ktorá prišla s razantným nástupom na slovenský trh v roku 2011. Počas tejto doby zmenila desing a musíme povedať, že zmena ju veľmi prospela.

Po krátkej registrácii na erotickú kontakte dostanete možnosť zoznámiť so stovkami dievčat a žien vo vašom okolí. Na portáli máte možnosť nájsť stovky kontaktov z vášho okolia. Samotný portál je spustený viac ako tri roky a túto dobu nazbieral veľa fanúšikov aj odporcov. Ak si nie ste istí na ktorú stranu sa prikloniť, prečítate si najskôr našu recenziu.

Samotná registrácia na portáli je jednoduchá a prebehne v okamihu. Na úvodnej stranke portáli erotického kontaktu stačí vyplniť vaše zvolené užívateľské meno, heslo a emailovú adresu. Po vyplnení dostanete do emailovej schránky email s aktivačným linkom. Pozor emaily zoznamovacích portálov bývajú často označované ako spam. Pri registrácii preto skontrolujte aj priečinok s nevyžiadanou zložkou. Email by mal prísť počas minúty až dvoch. Po potvrdení aktivačného linku už máte možnosť vyplniť váš profil a pokračovať na samotnú zoznamku.

Počet mužov a žien na portáli Erotickekontakty.com je približne vyrovnaný. Priemerný vek žien je pod 30 rokov. Nespornou výhodou tohto portálu je, že všetky používateľky portálu sú 100% telefonicky overované. Preto nedochádza k tomu, že by sme mohli naraziť na vtipkára, ktorí sa vydávajú za opačné pohlavie. Užívateľa čakajú po prihlásení klasické funkcie a filtre, pomocou ktorých môžu jednoducho hľadať vo svojom okolí partnera, ktorý má záujem o sex. Prečo chodiť okolo horúcej kaše. Tento portál nič nezastiera a užívatelia sa tu registrujú pretože hľadajú nezáväzný sex, bokovku, alebo partnerku s ktorou by mohli vyskúšať veci, ktoré si so svojím stálym partnerom nedovolí. Diskrétnosť je nepísaným pravidlom na všetkých portáloch zameraných na zoznámenie.

Neváhajte a vyskúšajte si portál ErotickeKontakty.com. Registrácia na portáli aj vyskúšanie je zdarma. My vám môžeme tento portál iba odporučiť.

Výhody portálu:

  • rychlá registrace zdarma
  • vyzkoušení všech funkcí zdarma
  • registrace a užívání pro ženy zdarma
  • český support
  • sms chat

Nevýhody portálu:

  • zastaralý design portálu