Flirtrande

Všeobecne:

Zoznamka Flirtrande je populárny portál na erotické zoznámenie, ktorý zažíva v posledných dvoch rokoch veľkú popularitu. S začínajúcim letom pátrajú stovky užívateľov po partnerovi s ktorým by mohli stráviť dovolenku.

Zhrnutie:

Sex zoznamka Flirtrande sa na slovenskom internete objavila v roku 2016. Počas tej doby si získala mnohých fanúšikov, ktorí využívajú služby portálu opakovane.

Po krátké bezplatné registraci na portálu, dostanete možnost zadat své osobní údaje a preference proto, aby ostatní uživatelé viděli, co na portálu hledáte. Vaši registraci musíte jako obvykle potvrdit v emailu, který příjde na vámi zadanou emailovou adresu.

Dále již můžete začít využívat všechny funkce portálu, heldat kontakty e vašem okolí, psát zprávy ostatním uživatelům a domlouvat si schůzky.

POZOR: Portál Flirtrande prešiel na novú stratégiu a umožňuje počas prvých 14 dní svojim užívateľom vyskúšať všetky služby zadarmo. Ak nebudete spokojní, nečaká vás žiadne zdĺhavé rušenie členstvo

Počet mužov a žien na portáli Flirtrande je približne vyrovnaný. Priemerný vek žien je pod 32 rokov. Registrácia žien prebieha odlišne. Ženy majú po uplinutí základnej bezplatnej doby možnosť zadať svoje telefónne číslo na ktorom je ich registrácia následne overená. Po overení im obsluha zoznamky umožní využívanie všetkých služieb zdarma doživotne. Je to tak, ženy to majú so zoznámenie stále o trochu jednoduchšie, než muži.

Neváhajte a vyskúšajte si portál Flirtrande. Registrácia na portáli aj vyskúšanie je zdarma. My vám môžeme tento portál iba odporučiť. Ak ste už portál skúšali a iskra nikde nepreskočila, vyskúšajte portál Flirtkontakt, ktorý je zložením užívateľom Flirtrande veľmi podobný. Tu je recenzia.

Výhody portálu:

  • rýchla registrácia zadarmo
  • vyskúšanie všetkých funkcií zadarmo do dobu 14 dní
  • registrácia a užívanie pre ženy zadarmo
  • sloveský support
  • sms chat

Nevýhody portálu:

  • neaktívne užívatelia nie sú automaticky vymazaní z databanky
  • popularita portálu