Badoo zoznamka

Badoo zoznamka – všeobecne:

Zoznamovacie a flirtovacie portál Badoo je v Čechách celkom dobre zavedený. Vyskúšal ho už takmer každý. Táto online zoznamka je medzi užívateľmi obľúbená najmä kvôli svojej mobilnej verzii, ktorá vám ukáže všetkých používateľov vo vašom okolí, ktorí majú záujem o zoznámenie. Stačí len zadať polomer v ktorom chcete hľadať a hurá na zoznamovanie. Aplikáciu môžete stiahnuť bezplatne ako v Google Play, tak v Apple Store.

Zhrnutie:

Registrácia na zoznamke je rýchla a môžete k nej využiť okrem emailu treba váš Facebook. To sa hodí rovnako ako konkurenčné aplikácie Tinder, pretože aplikácia je celkom neodbytná a požaduje od vás nahraní fotiek tak, aby bol váš profil vyplnený. Ak už budete u nahrávania fotiek, vyberte ich rovno viac. Vášmu profilu to dodá na popularite a systém vám odomkne niekoľko ďalších funkcií, ktoré sú inak uzamknuté. Registrácia na Badoo je samozrejme zadarmo.

Ak máte vyplnený profil, môžete sa pustiť do zoznamovania. Na zoznamke Badoo s užívateľmi môžete chatovať, posielať darčeky, LIKOV … proste všetko, čo sa na poriadnu zoznamku sluší a patrí. Ak vám nebudú bežné funkcie stačiť, môžete si priplatiť a napríklad váš profil popostrčiť tak, aby ho systém ponúkal viac užívateľkám ako vhodného na zoznámenie. To akú podporu vášho profilu vyberiete, je čisto na vás. Badoo toho ponúka mnoho. Aby mohla zoznamka ponúkať také profesionálne služby ako ponúka, sú tieto spoplatnené bonusy práve tým príjmom, ktorý dovoľuje prevádzkovateľom držať štandard. Kto nechce, platiť nemusí. To je rozdiel oproti konkurenčným seznamkám ako je Freerande alebo Seznamte.se, kde užívateľ musí zaplatiť. Teda ak bude chcieť využívať služby VIP portálov.

Mobilná verzia zoznamky Badoo má niekoľko výhod, ktorých sa vám u konkurencie nedostane. Spustením aplikácie vo vašom mobilnom telefóne dostanete možnosť zobraziť užívateľa vo vašom okolí. Tieto užívateľa potom môžete priamo kontaktovať. Ideálne je preto aplikácia, keď cestuje a chcete sa zoznámiť s niekým v meste, kde niekoho nepoznáte.

Užívateľov, ktorí boli na Badoo registrovaní v minulosti možno zaskočí inovovaný dizajn. Nebojte, aplikácia sa teraz stala prehľadnejšie a k používateľom prívetivejšie.