Kde sa zoznámiť so ženami?

Ak už viete, AKO sa zoznamovať so ženami, prichádza otázka KDE?
Podľa štatistík máte najväčšie šance na týchto 8 miestach:

Väčšina párov sa zoznamuje prostredníctvom priateľov

Podľa nedávnej štúdie z roku 2021 sa väčšina párov (28 %) zoznamuje prostredníctvom priateľov. Nie je divu, že sa takýmto spôsobom dáva dohromady toľko párov. S okruhom svojich priateľov zdieľate podobné hodnoty a záujmy. Takže ak si žena dobre rozumie s vašimi priateľmi, je pravdepodobné, že ste vy dvaja naladení na rovnakú vlnu.

Online zoznamovanie na internete

Online zoznamovacie stránky sú čoraz obľúbenejším miestom na zoznámenie sa so slobodnými ženami. Po covid v niektorých prieskumoch je online zoznamovanie dokonca na prvom mieste. Každý štvrtý pár sa dnes zoznámi online. V súčasnosti je na trhu nepreberné množstvo rôznych zoznamovacích stránok, ktoré ponúkajú zoznámenie pre každú vekovú skupinu. Zoznamovacie aplikácie ponúkajú viac flirtovania a zábavy, zatiaľ čo seriózne online zoznamky umožňujú zoznámiť sa so ženami, ktoré hľadajú vážny dlhodobý vzťah.

woman in bed

Offline – Choďte von, po starom

Zoznámenie v bare alebo na diskotéke je stále populárne a páry sa zoznamujú aj tu. Len niečo viac ako desatina párov (13 %) sa zoznámila počas vychádzky. Sme v dobrej nálade, možno sme už vypili jeden alebo dva drinky, a preto sme otvorenejší novým známostiam. Ľudia sa chcú baviť viac ako kedykoľvek predtým a nájsť niekoho príjemného nie je problém. Neplatí to však pre všetky vekové skupiny.

Jedna nevýhoda: pri žene, ktorú stretnete na večierku, neviete hneď, na čom ste. Je táto žena vôbec slobodná? Chce sa len zabaviť, alebo hľadá aj vážny vzťah? Pri hlasnej hudbe sa často nedá viesť poriadna konverzácia.

Láska na pracovisku

Ľudia, ktorí spolu každý deň pracujú, sa automaticky lepšie poznajú. Nie je teda divu, že pracovisko je jedným z najlepších miest na zoznámenie so ženou. Každý desiaty vzťah sa začína na pracovisku. Šéf, nový kolega alebo nový projekt, na ktorom pracujete, poskytujú ideálne témy na prvú konverzáciu počas prestávky na kávu.

Pozor: Vzťah na pracovisku nie je pre každého. Snažte sa oddeliť pracovné a osobné záležitosti. V opačnom prípade by ste mohli ohroziť svoju prácu, ak by nový vzťah nakoniec nefungoval.

Stretnutie pri športových aktivitách

V telocvični alebo športovom klube. Šport ponúka veľa príležitostí na stretnutie s opačným pohlavím. Takto budete mať spoločné hobby, o ktorom sa budete môcť rozprávať počas úvodného rozhovoru. A ak nemáte odvahu odhaliť svoj záujem hneď, môžete ju pozvať aj na spoločný priateľský beh alebo jazdu na bicykli.
Ak stretnete niekoho, kto vás zaujal, neodporúča sa príliš dlho váhať. Dotyčná osoba si vás ľahko zaradí do škatuľky priateľov a ťažko sa z nej dostane.

dating couple

Stretnutie na dovolenke alebo na cestách

Ďaleko od každodenného stresu sme uvoľnenejší a otvorenejší novým veciam. Navyše zvyčajne zasnená krajina vytvára romantickú atmosféru. Niet teda divu, že 52 % mužov a 56 % žien tvrdí, že sa zamilovali do niekoho, koho stretli na dovolenke.

Jedna nevýhoda: romantická nálada sa často skončí tak rýchlo, ako po dovolenke prišla.

Napriek tomu je možné stretnúť na dovolenke dokonalú ženu. Celých 7 % respondentov tvrdí, že ich známosť na dovolenke prerástla do dlhodobého vzťahu alebo že sa dokonca zosobášili. Pre ďalších 27 percent to bolo aspoň dobré priateľstvo.

Náhoda obyčajného dňa

Zvyčajne podceňujeme, koľko príležitostí sa nám naskytá v každodennom živote. Nové kontakty môžete ľahko nadviazať počas nakupovania v supermarkete, na prechádzke, vo vlaku cestou do práce alebo na chodbe pred domom.

Samozrejme, aj tu je potrebná odvaha a možno aj trochu cviku, aby ste jednoducho oslovili neznámeho človeka v každodennom živote. Ale odvaha sa zvyčajne vyplatí.

Zoznamka
Zoznamka
Hodnotenie
Informácie
Link k portálu
flirtrande_logo
flirtrande_logo
★★★★★
mojamilfka_logo
mojamilfka_logo
★★★★
erotickekontakty_logo
Erotickekontakty_logo
★★★★
potrestajma_logo
potrestajma_logo
★★★
flirtkontakt_logo
flirtkontakt_logo
★★★
seznamtese_logo
seznamte.se_logo
★★★