Flirtkontakt

Prečo Flirtkontakt?

Ďalším zoznamovacím portálom na slovenskom trhu je erotická zoznamka Flirtkontakt. Ide o zoznamku s jednoduchými funkciami. Bezplatne sa môžete registrovať a pozrieť sa či si budete hľadať patrnerku na nezáväzný vzťah, jednorázový sex alebo partnera na zvyšok života.

flirtkontakt zoznamka

Bodové ohodnocení seznamky
Obslužnost:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Počet registrovaných žen:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Kvalita profilů:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkový dojem z portálu:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
TOTAL SCORE:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Average score from all categories.

Shrnutí:

Sex zoznamka Flirtkontakt je internetový portál ponúkajúca jednoduché zoznámenie. Očakávať môžete, že vaša registrácia môže priniesť sex, rýchly flirt, ale aj nezáväzný sex. Po registrácii na Flirtkontaktu dostanete možnosť zoznámiť so stovkami dievčat a žien vo vašom okolí. Všetky ženy majú členstvo zadarmo. Stačí si vybrať jednu z ponúkaných ciest a nechať si profil overiť. Registráciu je možné overiť napríklad aktuálna fotkou.

Flirtkontakt funguje aj ako foto zoznamka

Pri registrácii, ktorá je zadarmo vás čaká na vyplnenie priemerne dlhý formulár. Vo formulári popíšete seba a tiež svoje predstavy na vášho partnera. Potom už len overenie emailovej adresy a môžete sa zoznamovať. V bezplatnej časti vám umožní systém prechádzať profily ostatných užívateľov zoznamky a napísanie niekoľkých osobných správ. Potom vás už čaká zaplatenie členstva, ak sa rozhodnete ďalej využívať flirt zoznamku aktívne. Ako zaujímavé by sme označili označovanie overených profilov. Ľahšie tak rozpoznáte aktívnych užívateľov zoznamky, ktorí sa snažia o online zoznámenie.

Flirtkontakt uvádza vo svojich štatistikách počet užívateľov blížiace sa hranici 300.000. Aj toto číslo sa nám zdá pravdepodobné. Ovšem musíme přihládnout k tomu, že portál je online od roku 2005. Podobne ako konkurenčný portál ErotickýKontakt. Je tu otázkou, koľko z týchto užívateľov je stále aktívnych. Pokiaľ máte záujem o zoznámenie a pochádzate zo Slovenska, radi by sme vás upozornili na slovenskom verziu portálu, ktorú nájdete na internetová adrese flirtkontakt.sk.

 
Výhody portálu:

  • rýchla registrácia
  • vyskúšanie všetkých funkcií zadarmo
  • služby pre ženy zadarmo (po overení)
  • overenie profilu fotkou

Nevýhody portálu:

  • design portálu